От 220.00 грн
От 250.00 грн
От 290.00 грн
От 320.00 грн
От 320.00 грн
От 350.00 грн
Показано з 1 по 7 із 7 (всього 1 сторінок)

Віагра для чоловіків - опис препарату

Віагра для чоловіків відноситься до групи препаратів, які називаються інгібіторами фосфодіестерази типу 5 (ФДЕ-5). ФДЕ-5 є ферментом, який руйнує циклічний гуанозинмонофосфат (цГМФ), речовина, яка відповідає за розслаблення гладких м'язів у тканинах статевого члена. При ерекції кровоносні судини у статевому члені розширюються, дозволяючи більш інтенсивному припливу крові та твердості ерекції. Віагра перешкоджає дії ФДЕ-5, зберігаючи рівень цГМФ високим та сприяючи більш тривалій та стабільній ерекції.


Віагра зазвичай приймається у вигляді таблеток, які слід ковтати повністю з водою, за 30-60 хвилин до планованого статевого акту. Звичайне дозування становить 50 мг, проте дозу можна коригувати залежно від реакції пацієнта та призначення лікаря. Максимальна рекомендована доза становить 100 мг на добу.


Як приймати

Приймайте Віагру (силденафіл цитрат) відповідно до вказівок лікаря або згідно з інструкцією, що додається до препарату. Ось загальні рекомендації щодо прийому Віагри:


1. Дотримуйтесь вказівок лікаря: Лікар визначить оптимальне дозування та режим прийому Віагри, виходячи з вашого стану здоров'я та особливостей еректильної дисфункції. Дотримуйтесь його рекомендацій та не змінюйте дозування без його згоди.


2. Приймайте Віагру перед статевим актом: Віагра зазвичай приймається приблизно за 30-60 хвилин до планованого статевого акту. Препарат потребує часу початку дії.


3. Проковтуйте таблетку повністю: Прийміть таблетку Віагри повністю з невеликою кількістю води. Не розжовуйте, не ламайте та не дробіть таблетку, оскільки це може вплинути на її ефективність.


4. Уникайте важких прийомів їжі: Прийом важкої, жирної їжі перед прийомом Віагри може сповільнити початок дії препарату. Краще уникати такої їжі або вживати її у помірних кількостях.


5. Дотримуйтесь зазначеної дози: Звичайна доза Віагри, що рекомендується, становить 50 мг. Однак лікар може призначити вам іншу дозу в залежності від вашого здоров'я та реакції на препарат. Не перевищуйте максимальну рекомендовану дозу 100 мг на добу.


6. Дотримуйтесь рекомендацій щодо частоти прийому: Зазвичай рекомендується приймати Віагру не більше одного разу на добу. Дотримуйтесь рекомендацій лікаря щодо частоти прийому.


Скільки діє?

Тривалість дії Віагри (силденафіл цитрату) може змінюватись в залежності від ряду факторів, включаючи індивідуальні особливості організму, дозування, ліки та інші фактори. Зазвичай ефект Віагри триває близько 4-5 годин.


Однак варто зазначити, що тривалість дії може бути як коротшою, так і довшою у окремих людей. У деяких чоловіків ефект Віагри може тривати до 6 годин, а в інших – менше 4 годин. У поодиноких випадках тривалість дії Віагри може бути більш тривалою або викликати ерекцію, яка не зникає (при цьому рекомендується звернутися за медичною допомогою, якщо ерекція триває більше 4 годин).


Важливо пам'ятати, що Віагра не викликає ерекцію сама по собі, а лише допомагає досягти та підтримувати ерекцію за наявності статевого збудження.


Протипоказання до застосування

Віагра для чоловіків (силденафіл цитрат) має кілька протипоказань і перед початком прийому препарату рекомендується проконсультуватися з лікарем. Нижче наведено основні протипоказання до застосування Віагри для чоловіків:


1. Алергічна реакція: Якщо у вас є відома алергія на силденафіл або інші інгредієнти препарату, не слід приймати Віагру.


2. Прийом нітратних препаратів: застосування Віагри разом з нітратними препаратами (наприклад, нітрогліцерином, ізосорбід-динітратом) або амілнітритом може спричинити небезпечне зниження артеріального тиску. Взаємодія цих препаратів може бути небезпечною для здоров'я, тому необхідно уникати їхнього спільного застосування.


3. Проблеми з серцем: Людям, які страждають на серцево-судинні захворювання, такі як стенокардія (біль у грудях), нестабільна стенокардія, серцева недостатність або недавній інфаркт міокарда, рекомендується проконсультуватися з лікарем перед прийомом Віагри. Препарат може впливати на серцево-судинну систему та спричиняти небезпечні побічні ефекти.


4. Прийом інших ліків: Віагра може взаємодіяти з деякими ліками, включаючи антигіпертензивні препарати, антикоагулянти, антиаритмічні препарати, антибіотики та інші. Важливо повідомити лікаря про всі ліки, які ви приймаєте, щоб він міг оцінити можливі взаємодії.


5. Стани, за яких статева активність не рекомендується: Віагра не рекомендується при певних станах, таких як тяжка серцева недостатність, нестабільний артеріальний тиск, серцевий інсульт або інфаркт міокарда в недавньому минулому, тяжка печінкова або ниркова недостатність, анатомічні деформації статевого члена та інші.


Побічні ефекти

Віагра для чоловіків може викликати різні побічні ефекти в деяких людей. Нижче наведено деякі з можливих побічних ефектів Віагри:


1. Розпитування