Наявність: Є в наявності
Форма препарату: 1
К-ть в упаковці: 10
Виробник: Centurion
Час початку дії: 30 хвилин
Тривалість дії: до 5 годин
Несумісний з алкоголем
Час дії: до 5 годин
Дія через: 30 хвилин
320.00 грн
Кількість/шт Ціна за штуку Вартість Купити
10 30.00 грн 320.00 грн
Купити
20 31.00 грн 620.00 грн
Купити
30 32.00 грн 900.00 грн
Купити
50 28.00 грн 1 400.00 грн
Купити
100 26.00 грн 2 600.00 грн
Купити

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Тільки ЯКІСНА і ОРИГІНАЛЬНА ПРОДУКЦІЯ (сертифікати додаються)

Співпрацюємо з лікарями і лікарнями

Найбільший асортимент в Україні

Доставка по усій Україні (оперативна і безкоштовна при замовленні від 399 грн)

КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ

ПРАЦЮЄМО ПО ВСЬОМУ СВІТУ

Зручний спосіб оплати

Індивідуальний підхід до КОЖНОГО КЛІЄНТА

Що таке Віагра?

Віагра 130 мг - це інгібітор ФДЕ-5, що рекомендується як препарат першої лінії для лікування еректильної дисфункції. Він випускається у вигляді таблеток для внутрішнього прийому по 25 мг, 50 мг або 100 мг. Віагра містить активний інгредієнт силденафілу цитрат, який під впливом сексуальної стимуляції призводить до розширення кровоносних судин, що транспортують кров до статевого члена, полегшуючи тим самим досягнення ерекції.


Які переваги віагри 130 мг?

Основними перевагами використання препарату є:


підвищена здатність до досягнення ерекції;

підвищена здатність підтримувати ерекцію під час статевого акту;

підвищення загальної задоволеності статевим актом;

підвищення впевненості у собі.

Як виглядає оригінальна віагра 130 мг?

Оболонка пігулки синя, а внутрішня частина біла. Пігулка має форму ромба із закругленими кутами. По обидва боки таблетки вигравірувано символи. На одній стороні написано назву виробника Pfizer, а на іншій – позначення дози – "VGR 25", "VGR 50" або "VGR 100". На фотографії нижче показано пакування справжньої Віагри. Придбати Віагра 130 мг можна у нас на сайті.


Як діє віагра?

Найбільш поширеною причиною еректильної дисфункції є звуження вен та артерій, розташованих у статевому члені, що блокує приплив крові. Сenforce 130 mg має розслаблюючу дію на кровоносні судини статевого члена, тим самим покращуючи кровообіг, полегшуючи досягнення та підтримку ерекції. Слід зазначити, що не викликає ерекцію без сексуальної стимуляції.


Детальний механізм дії

Циклічний ГМП (гуанозинмонофосфат) – це речовина природного походження в організмі, яка розширює кровоносні судини у статевому члені. Під час сексуального збудження судини розширюються, забезпечуючи приплив крові до статевого члена, роблячи його твердішим і викликаючи ерекцію.


Циклічний ГМП розщеплюється в організмі іншим ферментом, званим фосфодіестеразою типу 5. Якщо його занадто багато, цей фермент може придушити приплив крові до пеніса, і, незважаючи на сексуальне збудження, пеніс залишається млявим. Дія Віагри зупиняє розпад GMP та підтримує кровоносні судини розширеними, забезпечуючи посилений приплив крові до статевого члена. В результаті ерекція стає сильнішою і може зберігатися набагато довше.


Алкоголь може дуже негативно впливати на чоловічу сексуальну активність. Тому не рекомендується поєднувати Сenforce 130 з великою кількістю спиртних напоїв. Алкоголь може тимчасово порушити функцію статевого члена і утруднити або навіть унеможливити досягнення ерекції. Еректильна дисфункція після вживання надмірної кількості алкоголю може виникнути навіть у тих чоловіків, які не мають проблем із потенцією на щоденній основі.


Як довго діє?

Багато чоловіків цікавляться, за який час до статевого акту слід приймати препарат. Інтерактивний графік нижче дає хорошу ілюстрацію того, скільки часу потрібно планшету для роботи. Рекомендується приймати його за 30-60 хвилин до статевого акту.


Дозування

Препарат випускається у трьох дозуваннях – 25 мг, 50 мг та 100 мг. Більш детальну інформацію про кожного з них наведено на графіку нижче. Натисніть окремі таблетки для отримання додаткової інформації.

Характеристики Віагра 130 мг

Опис препарату
Состав 130 мг силденафила
Время действия 4 часа
Совместимость с алкоголем Несовместим
Начало действия Через 30 минут
Действующее вещество Силденафил (Sildenafil)
Производитель Индия, годен до 2025
Сертифікати

Сертифікат якості

Інструкція із застосування

Інструкція до Віагри

Відгуки (30)
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Captcha