Рекомендації лікаря щодо посилення ерекції

Я часто міг чути про ефект від Віагри. Можна дізнатися більше про даному препараті, що дозволяє йому так ефективно впливати на потенцію?

Даний лікарський препарат сьогодні виступає одним з найвідоміших серед широких мас. Позначення Віагра могли чути як ті, хто страждає від еректильної дисфункції, так і ті, хто не стикалися з подібними проблемами. Проте, далеко не всім відомо про другий назві даної речовини, а також його чинному компоненті - цитрат силденафілу. Дана речовина розноситься по організму, що дозволяє максимально посилити приплив крові до статевого члена. Завдяки його впливу забезпечується наповнення печеристих тіл, що дозволяє зробити пеніс максимально твердим.

Маю побоювання з приводу прийому Віагри, що пов'язано з нерозумінням її впливу на організм. Чи не могли б ви докладніше описати механізм роботи препарату?

Вплив активного компонента силденафілу направлено на гладку мускулатуру, яка представляє собою кровоносні судини в чоловічому статевому органі. Вплив даного препарату є двоїстим. По артеріях, які переносять кров, розходиться речовина, що змушує їх розширюватися. У той же час вени, які сприяють відтоку крові, істотно звужуються. Виходить, що запалі тіла насичуються кров'ю, що ерегірует статевий член, а другий ефект дозволяє йому перебувати в подібному положенні максимально довго.

Дія силденафілу відбувається в той момент, коли у людини спостерігається сексуальна стимуляція. Після сім'явиверження збудження проходить, що дозволяє пенісу знову перейти до розслабленого стану. Як можна відзначити, всі процеси залишаються максимально природними. Можна говорити про те, що дія Віагри дозволяє їх підштовхнути, посилити, а не створити штучно.

Хочу скористатися Віагрою. Які правила її прийому, щоб забезпечити незабутній секс?

Вам варто скористатися препаратом за 30-60 хвилин перед передбачуваним статевим актом. Оптимальним вибором є прийом Віагри перед їжею. В цьому випадку ви забезпечите себе більш швидким впливом активних компонентів препарату. Варто врахувати, що приймати їжу слід в помірній кількості, адже заняття сексом на повний шлунок буде не найоптимальнішим рішенням.

Перед тим як купити віагру, не забувайте, що використовувати засіб слід в невеликій дозуванні - 50 мг. Зазвичай ця доза відповідає половині таблетки в 100 мг. У разі, якщо подібний обсяг виявиться недостатнім, то скористайтеся другою половинкою таблетки трохи пізніше. При наступному прийомі слід користуватися цілою таблеткою за раз. Але не забувайте про те, що 100 мг є максимально допустимою дозою, яку можна використовувати в один день.

Віагра допомагає лише забезпечити ерекцію або ж призводить до зростання сексуального потягу?

Ступінь сексуального потягу не змінюється Віагрою. За допомогою препарату можна лише істотно збільшити приплив крові до печеристих тіл члена. У разі якщо вашій партнерці не вдається забезпечити у вас стійке збудження, то препарату не вдасться цього змінити. Віагра лише може допомогти статевій системі більш потужно відреагувати на сексуальне збудження. Вона не впливає на центри збудження, я її основний ефект спрямований на збільшення припливу крові до пеніса.

Зазначив, що з моменту початку прийому Віагри, у мене почастішали запаморочення. Чи може це бути побічною дією речовини? Які ще проблеми можуть спостерігатися?

Силденафіл майже не викликає побічних ефектів. Єдина особливість, яка може бути відзначена всіма чоловіками - «кам'яна» ерекція. Наявність запаморочення може бути пов'язано з мінливим артеріальним тиском.

Протягом якого періоду часу діє Віагра?

Статевий контакт слід починати після години після прийому Віагри. Проте, вплив кошти триває 4-6 годин. Варто зазначити, що цей час дії даного засобу, а не збереження постійної ерекції. Це означає, що виверження може проходити через кілька хвилин після початку сексу або через годину, після чого статевий член знову прийме розслаблене положення. Але отримати повторну ерекцію буде не складно на протязі від чотирьох до шести годин після прийому засобу. Кількість статевих актів в цей період необмежено.

Ми з дружиною регулярно займаємося сексом, але недавно у мене почали спостерігатися проблеми з ерекцією. Я переживаю з приводу того, що рідкість статевих контактів може стати причиною її зради. Наскільки часто можна користуватися Віагрою?

Сьогодні препарат може забезпечити всім бажаючим можливість якісного щоденного сексу. Але Віагру не слід використовувати частіше ніж один раз на день. В іншому випадку виникає ймовірність передозування кошти.

Я не звик користуватися лікарськими засобами без консультацій у фахівців. Підкажіть, до якого лікаря можна звернутися за порадою з приводу застосування засобу? Які аналізи потрібно здати?

Основний напрямок впливу препарату поляга