От 380.00 грн
От 480.00 грн
От 380.00 грн
От 350.00 грн
Топ продажів
Левітра 10 мг
От 280.00 грн
Топ продажів
Левітра 20 мг (Vilitra 20)
От 420.00 грн
От 480.00 грн
Показано з 1 по 9 із 9 (всього 1 сторінок)
Левітра

Опис препарату Левитра

Купити препарат Левітра. Розвиток фармакологічного виробництва дозволило сучасній людині знайти препарат для лікування практично будь-яких дисфункцій. Тому статеві розлади перестають бути вироком для чоловіків. Левітра ціна в Україні якій перед вами, допомагає отримати тугу ерекцію в найстисліші терміни. Препарат дозволить насолоджуватися інтимною компанією своєї обраниці довше, радуючи її всебічним увагою. Для цього медикамент отримав активна речовина під назвою варденафіл, яке користується успіхом серед мільйонів представників сильної статі.

Дія компонента дозволяє блокувати фермент ФДЕ-5. Дозування медикаменту визначається індивідуально в залежності від прогресу хвороби і загального стану організму. Оптимальна кількість препарату для новачка становить 10 мг. На Левітра ціна демократична, тому перевірити дію речовини на практиці буде легко. Дозування в 10 мг вважається профілактичної, тому вона добре переноситься чоловіком в будь-якому віці. Збільшення кількості препарату можливо тільки після консультації з лікарем.

Механізм дії на організм

Левітра відгуки показують, що препарат відрізняється селективним впливом. Тому інгібування зачіпає тільки фосфодіестеразу п'ятого типу, а інші різновиди фосфодіестерази, які участвфуют в процесах життєдіяльності, залишаються без змін. В результаті вдається позбутися від перешкод, які раніше приводили до неможливості отримати тривалу ерекцію. Левітра купити Київ можна з упевненістю в тому, що препарат забезпечить необхідний результат, а чоловік позбудеться від страху фіаско під час інтимної близькості з жінкою. Циркуляція крові в органах малого таза посилюється, що і забезпечує необхідний результат. Прийом медикаменту допомагає поліпшити ерекцію, яка настає тільки за умови статевої стимуляції. Тому Левітра Київ не викличе ерекцію в громадському місці або транспорті, про що можна не турбуватися.

Дженерик левитра - Спосіб застосування

Спосіб застосування. Якщо вирішено пройти курс лікування за допомогою даного медикаменту, то чоловікові важливо дотримуватися правила прийому. Препарат використовується за півгодини перед планованим сексуальним контактом. Приймати таблетки слід перорально, запиваючи достатньою кількістю води. Левітра купити в Україні яку ви зможете на нашому сайті, успішно пройшла перевірку часом і отримала заслужену довіру серед багатьох співгромадян. Препарат не рекомендується використовувати спільно з жирною їжею, так як це відстрочить наступ бажаного ефекту. У той же час чоловік може випити трохи алкоголю спільно з медикаментом, але зловживати спиртним не слід.

Левітра купити в Києві рекомендується через збалансованого складу препарату. Крім діючої речовини, яке і надає основний ефект, в нього увійшли:

  • кросповідон;
  • стеарат магнію;
  • мікрокристалічна целюлоза;
  • безводний діоксид кремнію.

Клінічні дослідження

Препарат пройшов ретельну перевірку, а його формула була доопрацьована так, щоб мінімізувати небезпеку побічних явищ. Дженерик Левітра стане вигідним вкладенням в власне сексуальне здоров'я. Чоловік зможе отримати максимум сексуального задоволення від проведення часу з обраницею. Левітра дозволяє отримати результат значно швидше. Вона демонструє хорошу переносимість. Препарат практично не має протипоказань. Якщо Левітра купити, то чоловік зможе зберегти статеву активність до глибокої старості.