Viagra
sialis
Levitra
СЕРТИФІКАТИ ЯКОСТІ
Сертифікат якості PARALAB
Сертифікат якості PARALAB
Сертифікат якості D.R. JOHN'S LAB
Сертифікат якості PARALAB
Сертифікат якості G.M.P CERTIFICATE
Сертифікат якості PCMS
Оригінал Сіаліс
Оригінал Віагра
Віагра + Дапоксетин
Сіаліс + Дапоксетин
НАШІ ПЕРЕВАГИ

Тільки ЯКІСНА і ОРИГІНАЛЬНА ПРОДУКЦІЯ (сертифікати додаються)

Співпрацюємо з лікарями і лікарнями

Найбільший асортимент в Україні

Доставка по усій Україні (оперативна і безкоштовна при замовленні від 399 грн)

КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ

ПРАЦЮЄМО ПО ВСЬОМУ СВІТУ

Зручний спосіб оплати

Індивідуальний підхід до КОЖНОГО КЛІЄНТА

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО

Ознайомлюватися з асортиментом продукції на сайті.

Телефонуйте нашого лікаря-консультанта, або оформляєте замовлення на сайті!

Відправляємо товар в день замовлення.

Спочатку отримуєте і перевіряєте товар, потім оплачуєте його.

Залишаєтеся задоволені, так як ми дуже цінуємо своїх клієнтів і ніколи не підводимо їх.

Зміст

Таблетки для підвищення потенції

Сучасний фармакологічний ринок дозволяє підібрати препарат, здатний забезпечити необхідний ефект для будь-якого чоловіка. Проблеми можуть бути викликані дією стресу або постійною втомою. Також нездатність до статевого акту може виникнути внаслідок психологічної травми. Змішані причини захворювань виникають тоді, коли активізуються відразу обидва чинники. Таблетки для підвищення потенції може призначити лікар для лікування і профілактики. З їх допомогою у кожного чоловіка з'являється шанс подолати депресію або інші фактори, щоб знову задовольнити свої власні потреби, а також побажання дружини. Великі фармацевтичні компанії пропонують широкий асортимент медикаментів, в основі яких лежать перевірені активні речовини.

Офіційна статистика показує, що понад 100 мільйонів чоловіків страждають від порушень в статевій сфері. Ця інформація базується на кількості відвідувань медичних установ чоловіками, які страждають еректильною дисфункцією. Але ще більше чоловіків вважають за краще боротися зі своїми хворобами, не бажаючи ділитися своїм болем з лікарями. І, як правило, в таких випадках спеціальні ліки, що продаються в аптеках, служать єдиним виходом для нормалізації ерекції.

Засоби для підвищення потенції

Засіб для потенції дозволить повернутися до нормального статевого життя чоловікам в самому різному віці. Дозування встановлюється індивідуально з урахуванням особливостей розвитку проблеми, а також індивідуальної переносимості медикаменту. Таблетована форма препаратів забезпечує їх простий прийом. Засоби для потенції рекомендується приймати за 15-60 хвилин перед запланованим сексом, що залежить від активного компонента і концентрації, обраної для лікування або профілактики.

Чоловікові дуже важливо уважно ставитися до власного здоров'я, що дозволить своєчасно виявити проблему і знайти ефективний спосіб її вирішення. Якщо мова йде про статевої дисфункції, то її розвиток можна констатувати при 25 і більше відсотках невдалих статевих актів.

Причини покупки засобів для підвищення потенції у чоловіків:

 • тривала відсутність ранкової ерекції;
 • неможливість забезпечити порушення при мастурбації;
 • швидке сім'явиверження.

Чим швидше буде встановлена проблема і розпочато її лікування, тим вище ймовірність, що після завершення курсу чоловік забуде про дане захворювання. Засоби для підвищення потенції випускають різноманітні бренди, тому так важливо використовувати тільки оригінальну продукцію від перевіреного виробника. Купити препарати для потенції в Україні встигли багато представників сильної статі, які відзначають високу ефективність дженериків.

Важливо відзначити, що активні компоненти, які входять до складу сучасних препаратів, відрізняються виборчим впливом на організм. Тому чоловік може приймати препарати для підвищення потенції, що не переживаючи про своє самопочуття та стан внутрішніх органів. Досить детально вивчити рекомендації щодо приймання та точно слідувати встановленої дозуванні. Кращий засіб для потенції впливає на органи малого тазу, забезпечивши розслаблення гладкої мускулатури і її подальше насичення кров'ю. Результатом стає отримання потужної ерекції, яка виникає природним шляхом. Якщо ви давно шукали препарати для потенції, то ми зможемо запропонувати якісну продукцію прямо зараз.

Які засоби сьогодні вважаються найбільш затребуваними і популярними?

З огляду на великомасштабний характер проблеми еректильна дисфункція, препарати для підвищення потенції користуються все більшим попитом у чоловічої половини населення.

Серед найвідоміших ліків даного напрямку слід виділити кілька популярних:

 • Віагра. Цей препарат доступний в формі таблеток. Основним компонентом є силденафіл. Завдяки цій речовині приплив крові до судин збільшується, а статевий член швидко приходить в ерегірующее стан. Прийом віагри відбувається незадовго до статевого контакту, при цьому для нормальних сексуальних контактів досить однієї таблетки. Цей препарат діє тільки під час статевого акту, в кінці статевого акту статевий член повертається в розслаблений стан. Віагра не робить збудливої ​​дії і не стимулює лібідо, вона лише природним чином підсилює появу ерекції в потрібний час. Побічні ефекти на організм дуже рідкісні і не становлять загрози для чоловічого здоров'я.
 • Камагра - препарат ідентичний віагри, з тією самою діючою речовиною.
 • Сіаліс. З точки зору ефективності цей синтетичний препарат здатний конкурувати з віагрою, принцип дії якого аналогічний ефекту сиаліса. Покращуючи кровообіг в статевому члені, препарат викликає стабільну ерекцію в момент порушення. Як і віагра, ефект сиаліса спостерігається тільки при наявності сексуальної стимуляції. Основною перевагою є тривалість дії - до 36 годин. Під час використання сиаліса вживання їжі та алкоголю не заборонено. Єдиний відносний недолік цього засобу пов'язаний з тим, що у деяких чоловіків ефект може настати через кілька годин після прийому. Цей ефект дуже рідкісний і обумовлений індивідуальними особливостями чоловічого організму. Сіаліс протипоказаний чоловікам, якщо у них є важкі захворювання нирок і печінки.
 • Левітра. Препарат доступний у формі таблеток. Основним компонентом є варденафіл. Цей засіб ефективний при статевому безсиллі, при цьому має мінімальні побічні ефекти на організм. Препарат можна використовувати в поєднанні з жирною їжею і алкоголем. Ефект Левітра проявляється вже через 15-25 хвилин після прийому. Ефективність застосування препарату підтверджується тим фактом, що 62% чоловіків, які не змогли вирішити своє інтимне проблему за допомогою віагри, вирішують сексуальні проблеми за допомогою Левітра.
 • Авана. Основним компонентом є аванафіл. Це новітня розробка серед інгібіторів фосфодіестерази-5. Має мінімальну кількість побічних ефектів і швидким дією.
 • Вімакс (Vimax) - новий унікальний препарат для підвищення потенції і поліпшення ерекції. Вімакс заснований на природних рослинних компонентах, тому повністю безпечний.
 • Окремо варто виділити такий препарат, як дапоксетін, який затримує еякуляцію і продовжує статевий акт.

Механізм дії препаратів для посилення потенції

Імпотенція (еректильна дисфункція) розвивається в результаті того, що статевий член перестає забезпечуватися необхідною кількістю крові. Прийом інгібіторів ФЕД-5 рятує ситуацію, в прямому сенсі слова закінчуючи кров в статевий член в потрібний час. Препарати для підвищення ерекції можуть посилювати дію оксиду азоту (NO) - основного медіатора, який сприяє розслабленню кровоносних судин і збільшення обсягу надходить крові. Дані препарати, які безпосередньо впливають на механізм розвитку і підтримки ерекції, вважаються лідерами серед аналогічних засобів, спрямованих на боротьбу з еректильною дисфункцією. ВООЗ рекомендує саме їх для лікування імпотенції.

Переваги вживання препаратів для ерекції

Тисячі українців вже сьогодні вибирають якісні дженерики для підвищення ерекції. Це не випадково, оскільки всі вони мають багато переваг. По-перше, швидкий ефект. Деякі таблетки діють вже через 10-20 хвилин після вживання, тобто ваші бажання не потрібно стримувати. По-друге, час дії може досягати 36 годин. Це означає, що вам не потрібно знову приймати таблетку, якщо ви, наприклад, захочете повторити статевий акт вранці.

Крім того, препарати мають і інші важливі переваги:

 • компактна упаковка, яку можна брати з собою;
 • 100% ефект;
 • помірна ціна.

Дженерики: панацея від проблем з потенцією

Проблема зниження чоловічого сексуального потенціалу вирішується просто, а головне дешево, якщо для лікування використовуються перевірені препарати, а саме дженерики активних інгредієнтів з фармакологічної групи інгібіторів фосфодіестерази-5. Дженерики - це препарати, які аналогічні оригінальним брендовим ліків, які розробляються і випускаються відомими фармацевтичними компаніями.

Сьогодні на ринку України представлено безліч якісних дженериків. В онлайн-аптеці їх можна придбати без рецепта лікаря. Віагра, Камагра, Авана, Сіаліс, Левітра і різні поєднання з дапоксетіном або іншими активними компонентами - препаратів дуже багато і всі вони ефективні.

Їх переваги очевидні:

 • діють з першої дози;
 • не обмежені за віком (підходять чоловікам від 18 до 65 років);
 • немає серйозних побічних ефектів;
 • не викликають залежність.

Сучасний фармацевтичний ринок дозволяє вибирати препарати, здатні надати бажаний вплив на будь-якого чоловіка незалежно від його віку. Лікарі можуть призначити засіб для потенції як з метою профілактики, так і для лікування. З їх допомогою кожен чоловік має можливість подолати депресію та інші фактори, щоб повноцінно задовольняти свої сексуальні потреби, а також бажання своєї дружини. Сьогодні великі фармацевтичні компанії пропонують різноманітні засоби на основі перевірених активних інгредієнтів.

Переваги покупки онлайн

Аптека-онлайн Pharmacy24 пропонує всім клієнтам різні препарати для лікування еректильної дисфункції. Ви можете замовити якісні засоби з нашого онлайн-каталогу, навіть не виходячи з дому. Ви можете переглянути усі товари, порівняти ціни і підібрати метод, який допоможе вирішити проблему в сексуальній сфері. Ми продаємо тільки сертифіковані дженерики та оригінальні препарати від перевірених світових виробників.

Бажаємо всім довгого і щасливого сексуального життя!

❤️ Пропала ерекція - що робити?

Перш за все, потрібно розуміти, що еректильна дисфункція - це не самостійна хвороба, а наслідок різних порушень в організмі, які можна усунути. По-друге, не варто соромитися звертатися до лікаря - чим швидше ви визначите причину, тим швидше позбавитеся від проблеми. Ну і по-третє, сучасна медицина бореться зі зниженою потенцією досить успішно. На ринку присутня велика кількість лікарських препаратів, що нормалізують ерекцію при грамотному застосуванні.

💕 Як поліпшити потенцію?

Щоб поліпшити потенцію, перш за все, зверніть увагу на навколишнє вас середу. Стресові ситуації, проблеми на роботі і вдома - все це викликає зниження лібідо і потенції на психологічному рівні. Якщо проблема не у вас в голові, значить є сенс спробувати спеціальні препарати на основі інгібіторів фосфодіестерази-5 - силденафіл, тадалафіл, аванафіл і інші. Ці перевірені часом фармацевтичні засоби дійсно «працюють», при цьому, надаючи мінімум побічних ефектів.

🍀 Який засіб для потенції краще?

Складно назвати найкращий засіб для потенції, адже кожен організм функціонує по-різному. Але можна з упевненістю сказати, що усунення проблем з ерекцією не вирішити народними способами або біологічними добавками. Тут потрібно застосовувати виключно медикаментозне лікування, щоб досягти видимих ​​результатів. Препарати на основі інгібіторів фосфодіестерази-5 є засобами вибору. Такі дженерики, як Віагра, Камагра, Авана, Сіаліс, а також препарати допоміжних фармакологічних груп (наприклад, пролонгатор статевого акту - дапоксетін) дозволяють вирішити проблему буквально за 20 хвилин. З новинок слід відзначити препарат Авана на основі діючої речовини аванафіл. У нього мінімум побічних ефектів і тривала дія. Але, все індивідуально.

✅ Де купити засоби для потенції?

Бажаючи придбати препарат для потенції, ви навряд чи знайдете широкий вибір в найближчій аптеці, за винятком Віагри і Сіалісу. До того ж, вартість таких препаратів в аптеці досить висока. Тому все більше чоловіків вважають за краще купувати дану продукцію в спеціалізованих інтернет-аптеках, таких як pharmacy24.com.ua. Переваги такої покупки очевидні. Перш за все, це широкий вибір препаратів, які ви знайдете в звичайній аптеці. По-друге, це вигідні ціни на будь-яке найменування. По-третє, зручний замовлення, не виходячи з дому, і можливість доставки в будь-яку точку України. Ну і по-четверте, це повна анонімність.

💰 В яку ціну препарати для потенції?

Препарати для потенції мають різну вартість. Все залежить від того, чи є даний препарат брендом (оригінальним товаром від творця активної речовини) або дженериків, який був створений після того, як бренд вийшов з-під дії патенту. Дженерики набагато дешевше оригінальних препаратів, проте, нічим не гірше за них. На нашому сайті ви можете ознайомитися з цінами на всю лінійку препаратів від потенції. Звичайно ж, на ціну препарату впливає найменування і діюча речовина (наприклад, Авана буде коштувати дорожче Камагра, так як в першому міститься більш сучасний компонент), дозування, форма випуску, кількість таблеток в упаковці. Тут все залежить від ваших потреб.