Політика конфіденційності інтернет-магазину Pharmacy24 (далі - Політика конфіденційності) діє відносно будь-якої інформації, товару, контактів та інших даних, які можна знайти на сайті Pharmacy24. У разі доступу до доменного імені https://Pharmacy24.com.ua, будь-який користувач безперешкодно отримує інформацію не тільки про продукти і програмах інтернет-магазину, а й про інших користувачів.

1. ВИЗНАЧЕННЯ ПОНЯТЬ І ТЕРМІНІВ

1.1. У діючій Політиці конфіденційності застосовуються такі терміни та визначення:

1.1.1. «Особисті дані» - це інформація будь-якого виду, яка може бути пов'язана з певною особою прямо чи опосередковано, яка прямо або побічно пов'язана з конкретною особою або ж може бути якимось чином визначена на підставі наявних даних.

1.1.2. «Адміністрація» - це уповноважені співробітники, які керують інтернет-магазином (сайтом) від імені власника сайту і виробляють операції з обробки персональних даних клієнтів, приймають рішення по цілі даної обробки, визначають склад необхідних персональних даних і виконують операції, пов'язані з особистою інформацією клієнтів .

1.1.3. «Обробка персональних даних» - будь-яка операція (дія) або серія операцій, виконання яких відбувається в автономному режимі за допомогою програмних алгоритмів або ж в ручному режимі без використання програмного забезпечення, з персональними даними, зокрема збір, реєстрація, узагальнення, накопичення , збереження, оновлення (уточнення), використання, поширення (передача), блокування, видалення або знищення інформації.

1.1.4. «Конфіденційність персональних даних» - це спеціальні вимоги до користувачів і Операторам, які мають доступ до персональних даних, строго виконувати вимоги про нерозголошення персональних чи інших даних того чи іншого користувача, за винятком згоди самого користувача або певних юридичних причин.

1.1.5. «Користувачі сайту (Користувачі)» - це особи, які отримали доступ до сайту за допомогою інтернет-технологій і можуть використовувати інформацію і можливості сайту в своїх цілях.

1.1.6. «Cookies» (куки) - мінімальна кількість даних, з якими взаємодіє веб-сервіс, відправляючи їх на комп'ютер користувача.

1.1.7. «IP-адреса» - це індивідуальний і неповторний мережеву адресу вузла в комп'ютерній мережі.

2. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

2.1. Користувачі, які відвідали сайт Інтернет-магазину, автоматично приймають поточну політику конфіденційності в наявній редакції, а також умови обробки персональних даних.

2.2. При будь-якому незгоду з діючими нормами і вимогами Політики конфіденційності, Користувач повинен негайно припинити використання сайту.

2.3. Політика конфіденційності діє виключно на інтернет-магазин Pharmacy24. Сайт Pharmacy24 не несе відповідальності за інші сайти, на які відвідувачі інтернет-магазину можуть потрапити шляхом переходу по стороннім посиланнях, розташованим в якості директно чи іншої реклами.

2.4. Адміністрація ресурсу не контролює персональні дані користувачів сайтів інтернет-магазину і не несе відповідальність за їх достовірність.

3. МЕТА ПОЛІТИКИ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

3.1. Діюча Політика конфіденційності визначає зобов'язання Адміністрації не розголошувати персональні дані користувачів, які надаються користувачем в момент реєстрації на сайті або в момент здійснення покупки товару в інтернет-магазині.

3.2. Персональні дані користувачів, які допустимо обробляти в межах цієї Політики конфіденційності, повідомляються Користувачем в процесі оформлення спеціальної реєстраційної форми на сайті Pharmacy24 і містять такі дані:

3.2.1. ПІБ користувача;

3.2.2. Телефон мобільний);

3.2.3. Адреса електронної пошти;

3.2.4. Адреса проживання (доставки замовлення);

3.2.5. Інші відомості при необхідності.

3.2.6. Pharmacy24 забезпечує захист даних, що відправляються в автоматичному режимі в разі відвідування сторінок, де є особливі сценарії статистичної системи ( «пікселі»), зокрема:

  • інформація про файлах cookie;
  • IP-адреса;
  • час доступу;
  • інформація про провідниках (браузерах), за допомогою яких відбувається доступ до реклами;
  • адреса сторінки з рекламним блоком;
  • адреса на попередній сторінці.

3.3.1. У разі відключення файлів куки Користувач може не отримати доступ до певних розділів інтернет-магазину, для яких необхідна авторизація.

3.3.2. Сайт збирає інформацію про всі IP-адреси, з метою виявлення та вирішення різноманітних проблем, перевірки законності транзакцій і вирішення інших питань.

4. МЕТА ЗБОРУ ОСОБИСТОЇ ІНФОРМАЦІЇ ВІД КОРИСТУВАЧА

4.1. Адміністрація сайту має право використовувати призначені для користувача персональні дані для наступних цілей:

4.1.1 Ідентифікація користувача, який пройшов реєстрацію на сайті з метою розміщення замовлення або оформлення договору на реалізацію товару в дистанційному режимі за допомогою Pharmacy24;

4.1.2. Надати їм доступ до всіх можливих ресурсів сайту інтернет-магазинах, в тому числі, до персоналізованих.

4.1.3. Обговорення з користувачами методів взаємодії, зокрема, відправлення інформаційних повідомлень і повідомлень, запитів щодо надання послуг.

4.1.4. Визначення знаходження користувача в цілях безпеки сайту і мінімізації ризику шахрайства.

4.1.5. Уточнення наданих персональних даних.

4.1.6. Створення особистий обліковий запис з метою проведення процедури покупки, в разі, коли Користувач дав на це згоду.

4.1.7. Інформування користувачів сайту про стан замовлення.

4.1.8. Обробка платежів, підтвердження податків або податкові пільги.

4.1.9. Надання користувачам ефективну технічну та клієнтську підтримку в разі проблем, пов'язаних з використанням сайту.

4.1.10. Надання користувачам інформації різного характеру, зокрема, щодо спеціальних пропозицій, цін, асортименту, умов співпраці, як від свого імені, так і від імені магазинів-партнерів.

4.1.11. Проведення рекламної діяльності за згодою Користувача.

4.1.12. Надання Користувачам доступу до всіх можливостей інтернет-магазину, а також до можливостей сайтів-партнерів.

5. ПОЛОЖЕННЯ І ФОРМИ ДЛЯ ОБРОБКИ КОНФІДЕНЦІЙНУ ІНФОРМАЦІЮ

5.1. Обробка особистих даних може відбуватися протягом необмеженої кількості часу в разі, якщо для цього використовуються всі можливі законні методи, зокрема застосування засоби автоматизації або без використання цього засобу.

5.2. Користувач дає згоду на те, що Адміністрація може передавати особисті дані третім особам (поштовим організаціям, кур'єрським службам, операторам зв'язку) виключно з метою виконати запити Користувача, які він залишив на сайті, особливо щодо доставки товару.

5.3. У виняткових випадках, на підставі і в порядку, що визначаються законодавчими актами, особисті дані можуть бути передані державним органам.

5.4. У разі будь-якої витоку інформації Адміністрація інформує користувачів про даний факт.

5.5. Адміністрація зобов'язана вживати всіх заходів організаційного або технічного характеру, які спрямовані на захист особистої інформації користувачів.

5.6. Адміністрація спільно з Користувачем повинна вживати всіх заходів, щоб уникнути проблем, пов'язаних з втратою особистих даних.

6. ОБОВ'ЯЗКИ СТОРОНИ

6.1. Користувачі зобов'язані:

6.1.1. Надати коректну і повну інформацію про особисті дані, яка необхідна для повноцінного користування сайтом.

6.1.2. Проводити своєчасне оновлення персональних даних, якщо в цьому виникає необхідність.

6.2. Адміністрація повинна:

6.2.1. Застосовувати конфіденційні дані тільки для цілей, визначених пунктом 4 діючої Політики конфіденційності.

6.2.2. Контролювати дотримання конфіденційності даних та не допускати їх розголошення без згоди Користувача.

6.2.3. Вживати всіх необхідних і можливих заходів для захисту конфіденційності особистих даних користувачів.

6.2.4. Проводити своєчасні блокування персональних даних, конкретних користувачів, з моменту його звернення до Адміністрації.

7. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН

Адміністрація, що не виконує свої зобов'язання, несе повну відповідальність за всі збитки, завдані Користувачеві через витік персональних даних, відповідно до чинного законодавства, за винятком встановлених випадків, визначених у пункті 5.2., 5.3. і 7.2.

8. ВИРІШЕННЯ СУПЕРЕЧОК

8.1. Перед зверненням до суду з конфліктних ситуацій, які виникають через стосунки між користувачами сайтів інтернет-магазину і Адміністрацією, необхідно подати позовні вимоги по добровільному вирішенню спору.

8.2 Відповідач протягом 1 місяця після отримання претензії зобов'язаний повідомити другу сторону про результати позову.

8.3. Якщо угода не досягнуто, спір буде переданий в судовий орган відповідно до чинного законодавства.

9. ДОДАТКОВI ПОЛОЖЕННЯ

9.1. Адміністрація має право змінювати політику конфіденційності без згоди Користувача.

9.2. Політика конфіденційності зі змінами діє з моменту її опублікування на сайті інтернет-магазину.

9.3. Всі зауваження або пропозиції по даній Політиці конфіденційності повинні направлятися по контактними даними інтернет-магазину Pharmacy24.