Наявність: Є в наявності
Форма препарату: 1
К-ть в упаковці: 10
Виробник: Centurion
Час початку дії: 30 хвилин
Тривалість дії: до 5 годин
Несумісний з алкоголем
Час дії: до 5 годин
Дія через: 30 хвилин
250.00 грн
Кількість/шт Ціна за штуку Вартість Купити
10 25.00 грн 250.00 грн
Купити
20 24.00 грн 480.00 грн
Купити
30 23.00 грн 690.00 грн
Купити
50 21.00 грн 1 050.00 грн
Купити
100 19.00 грн 1 900.00 грн
Купити

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Тільки ЯКІСНА і ОРИГІНАЛЬНА ПРОДУКЦІЯ (сертифікати додаються)

Співпрацюємо з лікарями і лікарнями

Найбільший асортимент в Україні

Доставка по усій Україні (оперативна і безкоштовна при замовленні від 399 грн)

КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ

ПРАЦЮЄМО ПО ВСЬОМУ СВІТУ

Зручний спосіб оплати

Індивідуальний підхід до КОЖНОГО КЛІЄНТА

Віагра – що варто знати про неї?

Еректильна дисфункція може бути пов'язана з різними захворюваннями, такими як діабет, гіпертонія, атеросклероз, розсіяний склероз або депресія. На них впливає також прийом деяких ліків. Спосіб життя також важливий - неправильне харчування, недолік фізичної активності, куріння та зловживання алкоголем - все це фактори, які сприяють розвитку еректильної дисфункції, що вражає все більше чоловіків. Хоча це може бути неприємною проблемою, варто вжити заходів щодо її усунення.


Що таке віагра 50 мг?

Віагра 50 мг – один із найпопулярніших препаратів, що використовуються для лікування еректильної дисфункції. Майже всі знайомі з маленькою блакитною пігулкою у формі ромба, яка, будучи проковтнутою перед запланованою сексуальною активністю, дозволяє отримати задовільний статевий акт.


Діючою речовиною Віагри є силденафіл – член групи інгібіторів фосфодіестерази типу 5 (PDE5). Позитивний вплив силденафілу на проблеми з потенцією виявили випадково. У ході поточних клінічних випробувань перевірялося, чи може ця речовина бути корисною при лікуванні гіпертонії та стенокардії. Хоча препарат виявився неефективним щодо цього, іноді спостерігалося, що він впливає на ерекцію статевого члена.


Після цього відкриття у 1998 році був представлений силденафіл як препарат для лікування еректильної дисфункції. З моменту появи силденафілу на ринку лікарських препаратів було проведено безліч досліджень, що підтверджують його дію та безпеку. Сьогодні Віагра є одним із препаратів першого вибору для лікування еректильної дисфункції різної етіології. Детальна Віагра 50мг інструкція описана у нас на сайті.


Ефект Віагри 50 мг

Під час сексуального збудження в чоловічому організмі відбувається процес, що включає, окрім іншого, вироблення оксиду азоту, розслаблення гладких м'язів та посилення припливу крові до статевого члена. Все це сприяє виникненню ерекції, підтримка якої опосередковується хімічними речовинами, включаючи циклічний гуанозинмонофосфат (цГМФ) та фосфодіестеразу типу 5 (ФДЕ 5). У людей з еректильною дисфункцією ці сполуки руйнуються швидше, що призводить до млявості статевого члена. Такі препарати як Віагра сприяють тому, що ці сполуки руйнуються не так швидко, тому ерекція може тривати довше. Віагра 50 мг можна купити у нас на сайті.


Крім іншого, Сілденафіл впливає на концентрацію цГМФ у кавернозній оболонці статевого члена – а ця сполука виробляється організмом лише в умовах сексуального збудження. Тому правильна дія Віагри неможлива без сексуальної стимуляції. Ерекція не настає після простого проковтування таблетки, також препарат не впливає на лібідо.


Дія препарату зазвичай починається приблизно через півгодини чи годину після прийому таблетки. Якщо силденафіл приймається під час їди, цей час може бути збільшено. Актуальна віагра 50 мг ціна у нас на сайті.


Які існують дози Віагри?

Віагра випускається у 3 різних дозах:


Найнижча доза: 25 мг

Середня доза: 50 мг (зазвичай рекомендується для чоловіків як початкова доза)

Найбільша доза: 100 мг

Різноманітність дозувань Віагри є дуже великою перевагою цього препарату.

Характеристики Віагра 50 мг

Опис препарату
Состав 50 мг силденафила
Время действия 4 часа
Совместимость с алкоголем Несовместим
Начало действия Через 30 минут
Действующее вещество Силденафил (Sildenafil)
Производитель Индия, годен до 2025
Сертифікати

Сертифікат якості

Інструкція із застосування

Інструкція до Віагри

Відгуки (32)
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Captcha