Показано з 1 по 12 із 12 (всього 1 сторінок)

Купить Віагра 100 мг

Виагра 100 мг

На радість багатьох чоловіків на початку минулого століття було зроблено революційне відкриття в медичній сфері. Американська фармацевтична компанія відкрила формулу препарату «Віагра». За останній час ліки стало дуже популярним, оскільки дозволило повернути чоловічу силу багатьом чоловікам. При цьому препарат практично не має побічних ефектів, на відміну від багатьох афродизіаків. Саме тому все більше чоловіків вирішують купити Віагра 100 мг.

Варто зазначити, що еректильна дисфункція - це проблема не тільки для самого пацієнта, але і для його другої половинки. Якісний секс є однією з обов'язкових складових міцної сімейного життя.

Принцип дії ліків

Головною діючою речовиною препарату є сінденафіл. Відмінною особливістю таблеток є те, що вони впливають не на гормональному рівні. Чоловіча ерекція залежить від припливу крові до статевого члена під час сексуального збудження. Відбувається це під вплив оксиду азоту. Він змушує організм виділяти гормон, який розслаблює м'язи печеристих тіл пеніса

Якщо ви вирішите купити Віагра 100 мг, можете розраховувати на те, що буде збільшитися кількість оксиду азоту, а все інше буде виробляти ваш організм. Саме завдяки такому «м'якому» впливу, купити Віагра 100 мг можна без рецептів. Однак перед тим, як купити Віагра 100 мг, вам варто відвідати лікаря. Він допоможе вам підібрати дозування і проведе потрібні обстеження.

Можливі побічні ефекти і дозування

Якщо ви вирішите купити Віагра 100 мг, вам обов'язково варто слідувати інструкції по застосуванню. Максимальною добовою дозою вважається сто міліграм сінденафіла. Тому, якщо ви вирішите купити Віагра 100 мг, однієї таблетки буде цілком достатньо. Приймати ліки коштують за годину до статевого акту. Однак дія препарату достатньо індивідуально. Згідно з рекомендаціями виробника починати прийом варто з половини таблетки. Якщо ефект не досягнуто, тоді варто збільшити дозу. Серед побічних ефектів може бути:

  •  Зміна артеріального тиску. Тому, перш ніж купити Віагра 100 мг, порадьтеся з лікарем;
  • Порушення в роботі серця. Купити Віагра 100 мг можуть ті, хто не страждає від тахікардії або аритмії;
  • Індивідуальна непереносимість сінденафіла.

Крім того, препарат не можна використовувати при реабілітації або поєднувати з іншими ліками, які стимулюють виділення азоту в організмі.