Наявність: Є в наявності
Форма препарату: 1
К-ть в упаковці: 1
Виробник: Centurion
Час початку дії: 6 годин
Тривалість дії: до 16 годин
Несумісний з алкоголем
Час дії: до 16 годин
Дія через: 6 годин
560.00 грн
Кількість/шт Ціна за штуку Вартість Купити
10 56.00 грн 560.00 грн
Купити
20 55.00 грн 1 100.00 грн
Купити
30 54.00 грн 1 620.00 грн
Купити
50 52.00 грн 2 600.00 грн
Купити
100 50.00 грн 5 000.00 грн
Купити
НАШІ ПЕРЕВАГИ

Тільки ЯКІСНА і ОРИГІНАЛЬНА ПРОДУКЦІЯ (сертифікати додаються)

Співпрацюємо з лікарями і лікарнями

Найбільший асортимент в Україні

Доставка по усій Україні (оперативна і безкоштовна при замовленні від 399 грн)

КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ

ПРАЦЮЄМО ПО ВСЬОМУ СВІТУ

Зручний спосіб оплати

Індивідуальний підхід до КОЖНОГО КЛІЄНТА

Активний інгредієнт віагра та дапоксетин використовується при лікуванні передчасної еякуляції. За допомогою селективного інгібітора зворотного захоплення серотоніну еякуляцію можна відстрочити на кілька хвилин, що зробить секс приємнішим для всіх сторін.

Боротьба з передчасною еякуляцією

Пацієнти, які не хочуть використовувати місцевий спрей затримки, можуть вдатися до селективного інгібітора зворотного захоплення серотоніну, використовувати препарат Віагра 100 мг + Дапоксетин 60 мг. Його приймають безпосередньо перед статевим актом, і може збільшити інтравагінальний латентний період, тобто час від проникнення піхви до еякуляції, кілька хвилин, не жертвуючи інтенсивністю.


Дапоксетин є так званим селективним інгібітором зворотного захоплення серотоніну (СІЗЗС). Активний інгредієнт дапоксетин використовується, серед іншого, для лікування передчасної еякуляції та може:


збільшити час до еякуляції;

полегшити контроль за еякуляцією.

Чоловіки віком від 18 до 64 років можуть приймати таблетки дапоксетин 60 мг, підходить всім чоловікам, які страждають на передчасну еякуляцію і бажають продовжити статевий акт.


Застосування

Активна речовина дапоксетин 60 мг являє собою СІЗЗС, що спочатку служив антидепресантом при лікуванні депресії. Лише пізніше було виявлено вплив дапоксетину на чоловічу сексуальність, після чого діюча речовина дедалі частіше почали використовувати терапії порушень еякуляції.


У високих дозах віагра 100 мг та дапоксетин 60 мг можуть затримувати еякуляцію у чоловіків у 3-4 рази. Крім того, прийом дапоксетину призводить до покращення контролю над еякуляцією і може значно підвищити задоволеність сексуальним життям, у тому числі задоволеність партнера.


Як часто буває, ціна за таблетку залежить від розміру упаковки. Дапоксетин 60 мг можна купити в різній кількості, чим більше упаковка, тим дешевше окремі таблетки препарату.


Прийом Віагра 100 мг Дапоксетин 60 мг: як, коли і з чим?

Активний інгредієнт віагра та дапоксетин можна приймати незалежно від їжі за 1-3 години до статевого акту. Чоловік повинен проковтнути таблетку як мінімум із однією склянкою безалкогольної рідини.


Ви страждаєте на еректильну дисфункцію і передчасну еякуляцію?


Тоді ваша еректильна дисфункція має першорядне значення. Як тільки ви впораєтеся з ними, ви скоро зможете лікувати передчасну еякуляцію. Насолоджуйтесь любовним життям довше з віагрою 100 мг та дапоксетином 60 мг. Лікуйте розлад еякуляції за допомогою дапоксетину, щоб довше отримувати задоволення в ліжку: дапоксетин безпечний і легко приймати.

Характеристики Віагра 100 мг + Дапоксетин 60 мг

Опис препарату
Время действия 60 минут
Производитель Centurion
Сертифікати

Сертифікат якості

Інструкція із застосування

Інструкція до Віагри

Відгуки (30)
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Captcha