Наявність: Є в наявності
Форма препарату: 1
К-ть в упаковці: 4
Час початку дії: 25 хвилин
Тривалість дії: до 13 годин
Несумісний з алкоголем
Час дії: до 13 годин
Дія через: 25 хвилин
320.00 грн
Кількість/шт Ціна за штуку Вартість Купити
4 80.00 грн 320.00 грн
Купити
8 77.00 грн 620.00 грн
Купити
12 75.00 грн 900.00 грн
Купити
20 70.00 грн 1 400.00 грн
Купити
40 65.00 грн 2 600.00 грн
Купити
НАШІ ПЕРЕВАГИ

Тільки ЯКІСНА і ОРИГІНАЛЬНА ПРОДУКЦІЯ (сертифікати додаються)

Співпрацюємо з лікарями і лікарнями

Найбільший асортимент в Україні

Доставка по усій Україні (оперативна і безкоштовна при замовленні від 399 грн)

КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ

ПРАЦЮЄМО ПО ВСЬОМУ СВІТУ

Зручний спосіб оплати

Індивідуальний підхід до КОЖНОГО КЛІЄНТА

Камагра 100 мг — один з найефективніших дженериків, що продаються, вироблених індійською фармацевтичною компанією Ajanta Pharma Ltd.

Камагра продається під власною назвою, але її діюча речовина Сілденафіл ідентична тому, що є у всесвітньо відомій Віагрі. За своїм хімічним складом, дією та іншими параметрами Камагра є точним аналогом Віагри.


Препарат Камагра є одним із найефективніших засобів від еректильної дисфункції, які здатна запропонувати сучасна медицина та фармакологія.


Склад та ефективність препарату відповідають Віагре, яка на довгі роки стала символом вирішення всіх чоловічих проблем.


Результати клінічних випробувань показали, що активний компонент препарату, силденафіл, дозволяє відновити ерекцію у 80% випадків (має сенс приймати Kamagra, якщо еректильна дисфункція розвинулася внаслідок судинних порушень, носить психологічний чи невідомий характер).


Як приймати Камагра 100 мг?

Камагра 100 мг Інструкція: 1 таблетку (100 мг) препарату слід приймати внутрішньо за 45-60 хвилин до передбачуваного часу сексуальної активності. Запивати водою. Настійно рекомендується не підвищувати дозування без гострої потреби. Одночасне вживання алкоголю може вплинути на ефективність препарату.


Опис препарату

Камагра100 мг не містить гормонів, не є збуджуючим, афродизіаком чи стимулюючим препаратом. Препарат лише відновлює порушений механізм ерекції, роблячи статевим актом максимально природним. Силденафіл є безпечним компонентом та швидко виводиться з організму. Він не впливає на гормональний баланс, роботу нервової системи та серця. Він не впливає на виробництво чи якість сперми, активність сперматозоїдів чи здатність до запліднення.


Перші ефекти Камагри 100 мг відчуваються протягом першої години після прийому (зазвичай протягом 30 хвилин), тому її можна приймати незадовго до передбачуваної сексуальної активності.


Препарат виявився особливо ефективним у категорії зрілих чоловіків.


Фармакологічна дія

Опис препарату Камагра 100 мг варто почати з того, що активна речовина силденафіл починає стимулювати процеси кровообігу відразу після попадання в кров. Він діє всю серцево-судинну систему, але максимальний ефект відчувається у сфері таза. В результаті кавернозні тіла статевого члена, які не могли наповнитися до прийому препарату, одержують достатню кількість крові для гарної ерекції. Слід пам'ятати, що Камагра не дає короткочасної ерекції і сексуальна стимуляція обов'язкова (сексуальне збудження, ласки).

Відгуки (75)
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Captcha