Наявність: Є в наявності
Форма препарату: 1
К-ть в упаковці: 10
Виробник: Centurion
Несумісний з алкоголем
Час дії: до 18 годин
Дія через: 30 хвилин
480.00 грн
Кількість/шт Ціна за штуку Вартість Купити
5 58.00 грн 290.00 грн
Купити
10 48.00 грн 480.00 грн
Купити
20 47.00 грн 940.00 грн
Купити
30 46.00 грн 1 380.00 грн
Купити
50 44.00 грн 2 200.00 грн
Купити
100 42.00 грн 4 200.00 грн
Купити

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Тільки ЯКІСНА і ОРИГІНАЛЬНА ПРОДУКЦІЯ (сертифікати додаються)

Співпрацюємо з лікарями і лікарнями

Найбільший асортимент в Україні

Доставка по усій Україні (оперативна і безкоштовна при замовленні від 399 грн)

КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ

ПРАЦЮЄМО ПО ВСЬОМУ СВІТУ

Зручний спосіб оплати

Індивідуальний підхід до КОЖНОГО КЛІЄНТА

Опис препарату

Таблетки Дапоксетін 60 використовуються для лікування передчасної еякуляції (ПЕ), однією з найпоширеніших причин сексуальної дисфункції у чоловіків. Він визначається як рання еякуляція при мінімальній сексуальній стимуляції до або незабаром після проникнення і може призвести до проблем у стосунках. Дапоксетин 60 використовується для поліпшення контролю над еякуляцією та збільшення проміжку часу до настання еякуляції під час статевого акту у чоловіків з постійною або рецидивною ПЕ.

Дапоксетін 60 – це назва дженерика Priligy, ліки від передчасної еякуляції на основі дапоксетину. Poxet – це один із доступних на ринку препаратів, який може допомогти у лікуванні передчасної еякуляції. Він містить активний інгредієнт дапоксетину. Поксет має кілька переваг.

Як діє?

Дапоксетін – це антидепресант, який виявився ефективним у лікуванні передчасної еякуляції. Ці ліки є селективним інгібітором зворотного захоплення серотоніну, що діє шляхом підвищення рівня серотоніну в організмі. Низький рівень серотоніну призводить до поганого контролю еякуляції. Препарат підвищує рівень та активність серотоніну для покращення контролю над еякуляцією та збільшення часу, необхідного для еякуляції.

Переваги

При лікуванні передчасної еякуляції Таблетки Дапоксетін 60 мг діють шляхом підвищення рівня хімічної речовини серотоніну у мозку. Це збільшує час, необхідний для еякуляції, та покращує контроль над еякуляцією. Це допомагає знизити почуття незадоволеності, або занепокоєння, яке ви можете відчувати через швидку еякуляцію, і підвищує вашу впевненість у собі. Зазвичай препарат приймають за 1-3 години до ймовірної сексуальної активності. Не приймайте ці ліки частіше одного разу на день.

Дозування

Дапоксетін випускається у різних дозах – 30 мг, 60 мг і навіть 90 мг. У багатьох людей виникає спокуса вибрати найвищу дозу, але річ у тому, що й нижчі дози будуть такими ж ефективними. Перш ніж купити ліки, найкраще переглянути про препарат Дапоксетин 60 мг відгуки, щоб визначитися в правильному дозуванні препарату. Після цього ви справді можете препарат Дапоксетин 60 мг купити в будь-якій доступній аптеці свого міста.


Спосіб застосування

Одну таблетку слід приймати внутрішньо за 1-3 години до передбачуваної сексуальної активності. Таблетку слід приймати повністю, щоб уникнути гіркого смаку таблетки, запиваючи склянкою води. Його можна приймати з їжею чи ні. Ці ліки слід приймати лише один раз на 24 години при необхідності. На препарат інструкція додається. Вона може бути призначена для щоденного використання.

Протипоказання

1. Алергічна реакція: Якщо у вас є відома алергія на дапоксетин або інші компоненти препарату, ви не повинні приймати його.

2. Ліки, що приймаються: Дапоксетин може взаємодіяти з деякими іншими лікарськими препаратами, такими як інгібітори МАО (моноаміноксидази), трициклічні антидепресанти, серотонінові рецепторні агоністи та деякі інші препарати. Тому важливо повідомити свого лікаря про всі ліки, які ви приймаєте, перш ніж почати приймати дапоксетин.

3. Серцево-судинні захворювання Якщо у вас є серцево-судинні захворювання, такі як серцева недостатність, нестабільна стенокардія або серцевий інфаркт, дапоксетин може бути протипоказаний. Він також не рекомендується для пацієнтів із низьким артеріальним тиском або високим тиском.

4. Печінкова недостатність: У пацієнтів з тяжкими порушеннями функції печінки дапоксетин слід використовувати з обережністю або повністю виключати, оскільки його метаболізм може бути порушений.

5. Прийом алкоголю: Дапоксетин не рекомендується приймати разом з алкоголем, оскільки це може посилити деякі побічні ефекти, такі як сонливість та запаморочення.

Характеристики Дапоксетін 60 мг

Опис препарату
Состав 60 мг дапоксетина
Время действия 3 – 4 часа
Совместимость с алкоголем Совместим
Начало действия Через 30 – 40 минут
Действующее вещество Дапоксетин (dapoxetine)
Производитель Индия, срок годности до 2036
Сертифікати

Сертифікат якості

Інструкція із застосування

Інструкція до Дапоксетіна

Відгуки (89)
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Captcha