Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)

Купити Віагра 200 мг

Виагра 200 мг

Можливість займатися сексом завжди була важливим критерієм оцінки чоловічого здоров'я. З одного боку, статевий акт - це приємний процес, який повинен приносити задоволення обом учасникам. Крім того, секс дуже важливий з моральної точки зору, оскільки дозволяє будь-якому чоловікові почувати себе більш впевненим.

На жаль, в наш час важко залишатися на піку форми, оскільки постійні стреси і шкідливі умови життя призводять до швидкого погіршення здоров'я. Позбутися від чоловічої імпотенції поки не вдалося. Однак існує універсальні ліки, яке дозволяє побороти її симптоми. Якщо ви зіткнулися з еректильною дисфункцією, тоді вам варто купити Віагра 200 мг. Ці ліки добре себе зарекомендувало за більше ніж півсотні років свого існування.

Принцип дії препарату

Якщо ви вирішили купити Віагра 200 мг, то повинні розуміти, як саме він працює. Основною діючою речовиною таблеток є сінденафіл. Ця речовина стимулює внутрішні резерви організму таким чином, що починається інтенсивне виділення оксиду азоту. Саме ця хімічна сполука призводить до розслаблення печеристих тіл статевого члена і розширення артеріол. Таким чином, вдається збільшити приплив крові до пеніса і забезпечити більш якісну і тривалу ерекцію.

Варто відзначити, що препарат не чинить впливу на нервову систему або головний мозок, тому купити Віагра 200 мг можна без рецепта. Крім того, при правильному дотриманні дозувань таблетки практично не мають побічних ефектів. Саме через «м'якого» природного впливу все більше чоловіків вирішуються купити Віагра 200 мг.

Дозування і протипоказання

Перед тим, як купити Віагра 200 мг, ми рекомендуємо звернутися за консультацією до лікаря і пройти необхідні обстеження. У рідкісних випадках зустрічається індивідуальна непереносимість. Крім того, дія ліків не завжди однаково. Вважається, що середньою дозою сінденафіла для здорової людини є сто міліграм. Тому, якщо ви вирішили купити Віагра 200 мг, то приймати необхідно по полтаблетки. Збільшення дози можливо тільки в разі відсутності ефекту. Існують також і протипоказання до прийому, які заважають купити Віагра 200 мг. До них відносяться:

  •  хронічні захворювання нирок, печінки або серця;
  • порушення артеріального тиску;
  • реабілітація після операції на серці або судинній системі;
  • a втрата зору різного ступеня тяжкості.

Саме тому, перед тим як купити Віагра 200 мг, варто порадитися з лікарем.