Левітра відноситься до засобів для поліпшення сексуальної функції у чоловіків і стабілізації ерекції з метою здійснення повноцінного статевого акту.
Форма випуску, склад
Двоопуклі таблетки з помаранчевим плівковим покриттям упаковують в блистерні упаковки по 1,2 або 4 таблетки. Діюча речовина - варденафіл. Зміст в таблетках дорівнює 5, 10 або 20 мг.
Фармакологічні ефекти
Ефект Левітра залежить від здатності варденафіла блокувати фермент ФДЕ-5, що призводить до уповільнення розщеплення цГМФ. В результаті посилюється ефект оксиду азоту при сексуальної стимуляції і в статевому члені збільшується кровотік, що призводить до стійкої ерекції. Абсорбція варденафіла дуже висока: максимальний обсяг в плазмі може бути досягнутий за 15 хвилин, тобто протягом цього часу препарат починає діяти. Однак рекомендується вступати в інтимний контакт через 20-30 хвилин після прийому таблетки. Можливість здійснювати повноцінні сексуальні відносини зберігається протягом 8-12 годин.
Протипоказання
Не рекомендується використовувати ліки в таких випадках:
- алергічні реакції на компоненти, що входять до складу Левітра;
- вік менше 18 років;
- одночасний прийом нітратів або препаратів-донаторів оксиду азоту;
- комбінація з інгібіторами ВІЛ (ритонавір, індинавір);
Прийом препарату повинен проходити з обережністю при наявності захворювань:
- аномалії чоловічого органу;
- порушення згортання крові;
- важкі захворювання печінки або нирок;
- артеріальна гіпотензія;
- недавній серцевий напад або інсульт;
- дегенеративні захворювання сітківки;
- виразка шлунка в гострій фазі.
Спосіб застосування та дозування
Левітра приймається всередину незалежно від прийому їжі. Початкова доза становить 10 мг за 30-60 хвилин до статевого акту, хоча прийом за 4 години до сексу також ефективний. Рекомендована добова доза - 1 таблетка (10 мг) в день. Дози можуть бути збільшені до 20 мг або зменшені до 5 мг при індивідуальних показаннях. У літньому віці корекція дози не потрібна. У разі будь-яких відхилень у стані здоров'я або при прийомі інших ліків слід звернутися до лікаря.
Побічні ефекти
Левітра має найменшу кількість побічних ефектів серед препаратів з аналогічним спектром дії. Пацієнти, як правило, переносять прийом без наслідків. Іноді відзначається ряд побічних ефектів, таких як:
- запаморочення, закладеність носа, диспепсія;
- алергія, порушення сну, біль в очах, шум у вухах;
- кон'юнктивіт, непритомність, гіпотонія, біль в грудях.
Часто виникає такий побічний ефект, як головний біль. В такому випадку слід зробити перерву в прийомі препарату.
Застосування з іншими ліками
Одночасний прийом Левітра з наступними препаратами не допускається:
- ліки, що містять нітрати або донатори оксиду азоту;
- альфа-адреноблокатори, за винятком активної речовини (застосування Левітра можливо через 6 годин після застосування альфа-блоків);
- ритонавір, індинавір.
Левітра допускається в мінімальній дозі (5 мг) при лікуванні еритроміцином, кетоконазолом, ітраконазолом. В цьому випадку доза для останніх двох не повинна перевищувати 200 мг.
Ваша e-mail адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *
Немає коментарів