Наявність: Є в наявності
Виробник: Bayer ( Баер)
585.00 грн
Кількість/шт Безкоштовний бонус/шт Ціна за штуку Вартість Купити
4 + 1 1 146.25 грн 585.00 грн
Купити
8 + 2 2 186.25 грн 1 100.00 грн
Купити
12 + 3 3 136.25 грн 1 635.00 грн
Купити
16 + 4 4 129.40 грн 2 070.00 грн
Купити
20 + 5 5 124.50 грн 2 490.00 грн
Купити


НАШІ ПЕРЕВАГИ

Тільки ЯКІСНА і ОРИГІНАЛЬНА ПРОДУКЦІЯ (сертифікати додаються)

Співпрацюємо з лікарями і лікарнями

Найбільший асортимент в Україні

Доставка по усій Україні (оперативна і безкоштовна при замовленні від 399 грн)

КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ

ПРАЦЮЄМО ПО ВСЬОМУ СВІТУ

Зручний спосіб оплати

Індивідуальний підхід до КОЖНОГО КЛІЄНТА

Левітра оригінал купити

Левитра оригинал купить

Левітра оригінал. У тому випадку, коли має місце порушення і проблеми сексуального життя чоловіка, відкладати їх рішення не рекомендується. Тільки своєчасне вплив на проблему імпотенції здатне змінити ситуацію на краще. Серед численних препаратів, які пропонуються до придбання, Левітра оригінал має велику популярність в різних вікових групах чоловіків. Це пояснюється високою ефективністю препарату і відсутністю в складі сильнодіючих компонентів.

Висока якість і результативність препарату. При порушенні процесів кровопостачання малого таза і появі проблем з нестійкою або недостатньої ерекцією, слід усунути еректильну дисфункцію із застосуванням результативного препарату. Левітра оригінал впливає на організм чоловіка в такий спосіб:

  • Розслаблення печеристих структур статевих органів.
  • Збільшення пропускної здатності статевого члена.
  • Поява стійкої ерекції при наявності сексуальної стимуляції.

Перед тим, як Левітра оригінал купити і почати прийом кошти, чоловікові слід вивчити особливості впливу активної речовини. Рекомендований період часу, який повинен пройти після прийому засобу до початку статевого акту - від 30 до 60 хвилин. Цей інтервал є достатнім для початку дії активної речовини препарату. Максимальна доза кошти за добу - 20 мг.

Безпека популярного препарату. Левітра оригінал купити з подальшим дотриманням інструкції прийому від виробника дозволить мінімізувати виникнення побічних ефектів. Також допускається прийом алкогольних напоїв спільно з даними засобом. Планувати вживання препарату можна незалежно від графіка прийому їжі.

Перш ніж Левітра оригінал купити, необхідно переконатися у відсутності протипоказань для застосування даного засобу. В цілому, препарат зарекомендував себе як ефективний і швидко діючий для лікування еректильної дисфункції в будь-якому віці. У чоловіків не повинні бути присутніми побоювання з приводу звикання до препарату, оскільки такими особливостями він не володіє.

Велика кількість переваг дозволяє придбати Левітра оригінал багатьом чоловікам без побоювань за стан здоров'я. Важливим доказом безпеки даного засобу є відсутність побічних ефектів, про що свідчать численні відгуки чоловіків.

Характеристики Левітра 20 Оригінальна

Опис препарату
Состав 20 мг варденафила
Время действия 7-8 часов
Совместимость с алкоголем Совместим
Начало действия Через 20-30 минут
Действующее вещество Варденафил (Vardenafil)
Производитель Индия, годен до 2022
Сертифікати

Сертифікат якості

Інструкція із застосування

Інструкція до Левітри

Відгуки (84)
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Captcha