Наявність: Є в наявності
Форма препарату: 1
К-ть в упаковці: 2
Виробник: Eli Lilly ( Элі Ліллі)
Час початку дії: 15 хвилин
Тривалість дії: до 36 годин
Несумісний з алкоголем
Час дії: до 36 годин
Дія через: 15 хвилин
350.00 грн
Кількість/шт Безкоштовний бонус/шт Ціна за штуку Вартість Купити
2 0 175.00 грн 350.00 грн
Купити
4 + 1 1 132.00 грн 660.00 грн
Купити
8 + 2 2 128.00 грн 1 280.00 грн
Купити
12 + 3 3 125.00 грн 1 875.00 грн
Купити
20 + 4 4 22.00 грн 2 930.00 грн
Купити
НАШІ ПЕРЕВАГИ

Тільки ЯКІСНА і ОРИГІНАЛЬНА ПРОДУКЦІЯ (сертифікати додаються)

Співпрацюємо з лікарями і лікарнями

Найбільший асортимент в Україні

Доставка по усій Україні (оперативна і безкоштовна при замовленні від 399 грн)

КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ

ПРАЦЮЄМО ПО ВСЬОМУ СВІТУ

Зручний спосіб оплати

Індивідуальний підхід до КОЖНОГО КЛІЄНТА

Сіаліс оригінал купити

Сиалис оригинал купить

Сіаліс оригінал. Проблеми з сексуальним здоров'ям доставляють чоловікові не тільки фізичні незручності, але і психологічний дискомфорт. Нездатність до повноцінного статевого акту, недостатня ерекція, відсутність задоволення від інтимного життя - всі перераховані проблеми вимагають підбору відповідної терапії. Завдяки сучасним препаратам, чоловіки отримують можливість ефективно впоратися з появою недугами. Одне з таких засобів, яке вважають за краще вживати багато представників сильної статі - Сіаліс оригінал.

Характерні особливості препарату. Сіаліс оригінал купити - означає придбати препарат, який відрізняється цілим рядом позитивних характеристик. Серед них:

  • Висока ефективність.
  • Тривалий період впливу на організм (до 36 годин).
  • Мінімальна кількість побічних реакцій.

Таким чином, маючи схожі характеристики з відомою віагрою, даний препарат відрізняється тривалим періодом впливу на організм чоловіки. Це означає, що через певну кількість годин після вживання кошти, чоловік може бути повністю впевнений у власній чоловічій силі у відповідь на збудження сексуального характеру.

Сіаліс оригінал діє розслаблюючим чином на гладку мускулатуру статевих органів чоловіки. Внаслідок цього збільшується приплив крові до органів малого тазу, що гарантує виникнення стійкої ерекції в необхідні моменти. Однак чоловік не повинен переживати з приводу раптового і несвоєчасного виникнення ерекції, оскільки розглянутий препарат не володіє такими ефектами.

Ефективне вирішення виникаючих проблем. Прийнявши рішення Сіаліс оригінал купити, чоловік отримує ефективний засіб, що дозволяє вирішити проблеми в сексуальній сфері. У свою чергу, чоловіки відзначають не тільки відновлення здатності до повноцінного і тривалого статевого акту, а й усунення таких неприємних симптомів, як невпевненість в собі і дратівливість.

Сіаліс оригінал рекомендується застосовувати згідно з інструкцією виробника. Максимально рекомендоване дозування речовини, що застосовується за добу, становить 20 мг. Часовий інтервал між прийомом таблетки і статевим актом повинен складати 30-40 хвилин. При дотриманні рекомендованих доз і графіка прийому препарату, діюча речовина не викликає побічних реакцій організму. Сіаліс оригінал купити - ефективне рішення проблеми еректильної дисфункції.

Характеристики Сіаліс оргінал

Опис препарату
Состав 20 мг тадалафила
Время действия до 36 часов
Совместимость с алкоголем Совместим
Начало действия Через 30 минут
Действующее вещество Тадалафил (Tadalafil)
Производитель Индия, годен до 2022
Сертифікати

Сертифікат якості

Інструкція із застосування

Інструкція до Сіалісу

Відгуки (5)
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Captcha